Katalog.AreoNet.pl

« Strona Główna / Sport i turystyka / narty


Dodaj stronę do tej kategorii:
URL:

» Stacja i stok narciarski

Stacja narciarska Koninki jest ulokowana w pobliżu Ośrodka Górskiego Koninki. To wymarzone miejsce dla miłośników jazdy na nartach. Na terenie stacji znajduje się pięć wyciągów narciarskich oraz trasy biegowe. Prawie wszystkie szlaki piesze nadają się do uprawiania turystyki narciarskiej o charakterze krajoznawczym. W miejscu gdzie latem można zagrać w tenisa lub koszykówkę, zimą znajduje się lodowisko.

Stacja i stok narciarski

www: http://www.stacja.koninki.pl/

:: Stacja i stok narciarski | link nie działa/spam?

» szkoła narciarska

Zima to świetny czas na obozy narciarskie. Stoki górskie zapełniają się miłośnikami nart, snowboardu i innych zimowych sportów. Jak w każdym sporcie tak i tu nietrudno o kontuzję. Jak tego uniknąć? Zanim rzucimy się w wir zimowego szaleństwa warto rozruszać mięśnie. Jeżeli przez resztę okresu byliśmy raczej niedużo aktywni nasze ciało ma możliwość posiadać problem z tym, aby się przystosować do tak dużego wysiłku. Dlatego zanim ruszymy na stok warto rozruszać nieco mięśnie nóg, pośladków, grzbietu i brzucha - bo to one będą nam przede wszystkim potrzebne na stoku. obozy narciarskie, szkoła narciarska, wyjazdy narciarskie Kolejną istotną kwestią jest odpowiednie przygotowanie sprzętu. Poprzez wiosnę i lato nasze narty, deski snowboardowe czy obuwie narciarskie przeleżały schowane głęboko w szafie. Zanim zdecydujemy czy nadają się na kolejny sezon warto je dobrze obejrzeć, zakonserwować ewentualnie albo ewentualnie nabyć nowe. Pamiętaj, że od jakości sprzętu zależy Twoje bezpieczeństwo

szkoła narciarska

www: http://www.narty.sc/

:: szkoła narciarska | link nie działa/spam?

» Narciarstwo Alpejskie

Nasza witryna internetowa przedstawia klipy narciarskie ze świetnymi sportowcami alpejskiego Pucharu Świata. Narciarstwo alpejskie jest domeną wielu zawodników spośród wielu krajów. Nie ma się w takim przypadku czemu dziwować, że dorocznie ciągną tłumnie na konkurs Pucharu Świata same utytułowane sławy. Wiele spośród nich odeszło na sportową emeryturę, tymczasem w mgnieniu oka znajdują się na ich miejsce godni następcy, których umiejętności nie są gorsze.

Narciarstwo Alpejskie

www: http://www.ntn.pl/

:: Narciarstwo Alpejskie | link nie działa/spam?

» Narty Włochy

Nasza kierunek udostępnia informacje o ośrodkach narciarskich oraz snowboardowych, również w Polsce podczas gdy natomiast innych krajach europejskich. Są wśród nich narty Włochy, Austria, Czechy, Niemcy, Słowacja, Szwajcaria a Republika Francuska. Informacje o noclegach, wyżywieniu, dodatkowych atrakcjach nie związanych spośród jazdą na nartach a snowboardzie dostępne są nieopodal poszczególnych ofertach wyjazdów wespół z opcją rezerwacji.

Narty Włochy

www: http://www.ski-group.pl/

:: Narty Włochy | link nie działa/spam?

» Free Ski Włochy

Włochy w prywatnych granicach skupiły trzy potężne systemy górskie. Mowa tu o Alpach, Dolomitach oraz Apeninach. Dzięki temu Włochy stanowią mekkę dla narciarzy. Spragnieni słońca i luksusu z przyjemnością sięgamy po oferty wypadów zimowych do tego w tym momencie kraju. Wielu z nas czeka na specjalną okazję, czyli tzw. free ski. Daje to możliwość jazdy na nartach bez dodatkowego wykupywania karnetu, a tym samym można zaoszczędzić parę zł. Za tygodniowy pobyt w hotelu trzy-gwiazdkowym, z dojazdem autokarowym i wyżywieniem można już odnaleźć ciekawą propozycję od 1800 Pln. Każdy region we Włoszech ma takie terminy. W większości sytuacji jest to okres od podstaw grudnia aż do świąt Bożonarodzeniowych , a oprócz tego potem od drugiej połowy marca do początku kwietnia. Jednak, gdy wybieramy termin wyjazdu poza terminem free ski musimy liczy się z tym iż 6-dniowy karnet będzie nas kosztował około 200 euro. Do najsłynniejszych regionów narciarskich w Dolomitach powinno się Val di Sole ,

Free Ski Włochy

www: http://www.free-ski.pl/

:: Free Ski Włochy | link nie działa/spam?

» valfrejus

Pasjonaci zimowych szaleństw powinni wyselekcjonować się także do ośrodka narciarskiego chamrousse położonego we Francji w rejonie Rodan-Alpy. Jako czołowy organizator wyjazdów na narty do Francji mamy bogatą propozycję dostosowaną do Państwa. zapraszamy. Rajem dla narciarzy jest ośrodek położony w Alpach we Francji zwany les menuires, w którym czeka na Państwa szereg atrakcji zimowych szaleństw. W mojej spisie produktów/usług posiadamy pozycje dotyczące wyjazdów w Alpy w wersjach Al inclusive. Zapytaj o propozycję już współcześnie!

valfrejus

www: http://www.zimakarlik.turystyka.net/

:: valfrejus | link nie działa/spam?

» Zarabie sport

Ośrodek narciarski Myślenicach to świetne miejsce do nauki jazdy na nartach jak i dla osób, które są doświadczone w jeździe. W sezonie narciarskim przy dolnej stacji kolei 4-osobowej funkcjonuje wypożyczalnia oraz serwis narciarski. Narty i deski globalnej klasy producentów oraz profesjonalna obsługa zagwarantuje idealne doświadczenia z jazdy. W sklepie nasi profesjonalni pracownicy wyregulują, nasmarują i naostrzą każdy sprzęt jaki do nich trafi.

Zarabie sport

www: http://myslenice.koninki.pl/

:: Zarabie sport | link nie działa/spam?

  Strona: :  1 | 2 |

rss feed

Wpisów: 126181 Podkategorii:  3520 qlWeb
stat4u