Katalog.AreoNet.pl

« Strona Główna / Produkcja i przemysÂł / Rolnictwo


Dodaj stronę do tej kategorii:
URL:

» Antykorozja

Firma Maverick jest jednostką, które specjalizuje się w dawaniu kompleksowych rozwiązań w obrębie zabezpieczeń antykorozyjnych na czas transportu lądowego oraz morskiego. Naszą misją jest dostarczanie wysokiej jakości wyrobów przeciwrdzewnych, które uwzględniają poszczególne potrzeby klientów. Dokładamy wszelakich starań, iżby umożliwić kompetentną jakość obsługi, maksimum wygody oraz konkurencyjne ceny. Działania te okazane są w naszej misji: wyznaczanie wzorców w doborze właściwych rozwiązań przeciwrdzewnych dla naszych konsumentów. Ochrona przed korozją jest wszak najistotniejsza.

Antykorozja

www: http://www.tectyl.pl/

:: Antykorozja | link nie działa/spam?

» Pochłaniacz wilgoci Dri-Pack

Firma Maverick powstała w 1991 roku i może się poszczycić ponad 20-letnim doświadczeniem jako wiodąca firma, która zaopatruje w zabezpieczenia antykorozyjne w Polsce. Nasi fachowcy bardzo dobrze zdają sobie sprawę, że każda branża przemysłu wymaga osłony przed wilgotnością. W szczególności w krytycznych rejonach klimatycznych kłopot ten może narażać na poważne utraty zarówno wytwórców, jak i eksporterów. Oferowana przez nas strategia zabezpieczeń wyrobów potrzebuje niewielkich nakładów pieniężnych, szczególnie, gdy oszacujemy je z perspektywy strat ponoszonych w wyniku oddziaływania wilgotności.

Pochłaniacz wilgoci Dri-Pack

www: http://www.pochlaniaczwilgoci.pl/

:: Pochłaniacz wilgoci Dri-Pack | link nie działa/spam?

» Papier antykorozyjny vci

Firma Maverick jest przedsiębiorstwem, które specjalizuje się w zapewnianiu całościowych rozstrzygnięć w zakresie osłon antykorozyjnych na czas przewozu lądowego oraz morskiego. Przedsiębiorstwo wywodzi się z Poznania i szczyci się ponad 20-letnią historią. Naszymi odbiorcami są firmy z branży motoryzacyjnej, lotniczej, telekomunikacyjnej i zbrojeniowej. Przy użyciu specjalistycznej wiedzy oraz wieloletniemu doświadczeniu na rynku, jesteśmy jednym z liderów w branży industrialnych specyfików, których jednym z głównych obowiązków jest ochrona metali przed korozją. Swoje miejsce na rynku i względy użytkowników, przedsiębiorstwo zawdzięcza realizowanej polityce jakości, wdrażaniu nowatorskich produktów oraz pracownikom, którzy ją tworzą - zaangażowanym, pełnym zapałów profesjonalistom.

Papier antykorozyjny vci

www: http://vci.pl/

:: Papier antykorozyjny vci | link nie działa/spam?

» Gniotownik

Firma BAG Polska Sp. z o.o. działa na rynku od 1999 roku i reprezentuje markę BUDISSA BAG na rynku polskim. Zespół ten jest światowym przywódcą na polu konserwacji karm w rękawach foliowych. Zajmujemy się sprzedażą pras silosujących BUDISSA BAGGER, rękawów foliowych BUDISSA BAG oraz świadczeniem usług zakiszania pasz w rękawach foliowych. Sprzedajemy także maszyny rolnicze, tunele foliowe i inne. Profil działalności naszej jednostki jest zawsze uzależniony i zorientowany na oczekiwania oraz wymagania naszych Klientów. Proponujemy Państwu całą gamę artykułów i usług - dodatkowo usług doradztwa w obrębie kiszenia pasz w rękawach foliowych.

Gniotownik

www: http://www.bagpolska.pl/

:: Gniotownik | link nie działa/spam?

  Strona: :  1 |

rss feed

Wpisów: 126181 Podkategorii:  3520 qlWeb
stat4u