Katalog.AreoNet.pl

« Strona Główna / Biznes i ekonomia / Upominki


Dodaj stronę do tej kategorii:
URL:

» Ramka na zdjęcie

Ramka na zdjęcia z otwieranymi okiennicami. Dzień Babci i Dziadka już za kilka dni. Przedmiotem oferty jest artystycznie przygotowana ramka na ilustracje w stylu rustykalnym. Doda elegancji i stylu każdemu wnętrzu. Wiadomo, że prezenty zrobione własnoręcznie ucieszą najbardziej. Proponuję zrobić ramkę na zdjęcie. SPOSÓB 1 - RAMKA Z MASY SOLNEJ. W górnej części , a ponadto po środku ramki piękny rzeźbiony ornament.Ramka jest przeznaczona na 2 zdjęcia.Doskonały koncepcja na prezent. Ze styropianu (tektury) wycinamy dwa jednakowe prostokąty o takiej wielkości, jakiej chcemy, żeby była ramka. W jednym z prostokątów wycinamy dziurę o wielkości mniejszej niż zdjęcie, które planujemy umieścić w ramce. Wycinamy jeszcze różnorakie dowolne kształty, którymi udekorujemy ramkę, na przykład gwiazdki. Całość przygotowana jest naturalnego drewna. Ramka przeznaczona jest na 8 obrazów.Ramka kolorze w kolorze beżu, przecierana, lekko bielona. RAMKA NA Zdjęcia 3 SERCA - DREWNIANARamka wisząca na zdjęcia

Ramka na zdjęcie

www: http://www.szafaprezentow.pl/shop/product/422

:: Ramka na zdjęcie | link nie działa/spam?

» Ramki na zdjęcia

Ramka na obrazy z otwieranymi okiennicami. Dzień Babci i Dziadka już za kilka dni. Przedmiotem oferty jest artystycznie zrealizowana ramka na obrazki w stylu rustykalnym. Doda elegancji i stylu każdemu wnętrzu. Wiadomo, że prezenty przygotowane własnoręcznie ucieszą najbardziej. Proponuję zrobić ramkę na zdjęcie. SPOSÓB 1 - RAMKA Z MASY SOLNEJ. W górnej części , a oprócz tego po środku ramki piękny rzeźbiony ornament.Ramka jest przeznaczona na 2 zdjęcia.Perfekcyjny pomysł na prezent. Ze styropianu (tektury) wycinamy dwa jednakowe prostokąty o takiej wielkości, jakiej chcemy, żeby była ramka. W jednym z prostokątów wycinamy dziurę o wielkości mniejszej niż zdjęcie, które zamierzamy umieścić w ramce. Wycinamy jeszcze różne jakiekolwiek kształty, którymi udekorujemy ramkę, na przykład gwiazdki. Ogół opracowana jest naturalnego drewna. Ramka przeznaczona jest na 8 zdjęć.Ramka kolorze w kolorze beżu, przecierana, lekko bielona. RAMKA NA Zdjęcia 3 SERCA - DREWNIANARamka wisząca na zdjęcia "

Ramki na zdjęcia

www: http://www.szafaprezentow.pl/shop/product/1249

:: Ramki na zdjęcia | link nie działa/spam?

» statuetki

Zastanawiasz się co by było najlepszym upominkiem dla Twoich kontrahentów? Przecież nie może być to zwyczajnie kiczowaty kubek lub długopis. Dobrym, eleganckim prezentem będą prezycyjnie odlane figurki z metali szlachetnych, może być to z brązu, srebra, miedzi, to zależy od zamawiającego. Firmy, które świadczą usługi odlewania figurek z metali potrafią to zrobić w niezwykle precyzyjny sposób, statuetki, puchary, figurki są eleganckie i wysokiej jakości. Na pewno nie będzie wstydu przy wręczaniu takiego podarunku. Warto zaskoczyć swoich klientów oryginalną pamiątką ze spotkania.

statuetki

www: http://www.katalog.turbruk.pl/odlewy-z-brazu-s120990.html

:: statuetki | link nie działa/spam?

» Elk Grove Village roofing contractor

Are you looking for the very best Elk Grove Village Limo service? You have come to the right place. Our customers happily claim that we actually are the only and the best Elk Grove Village Limo service establishment in the entire state . We have come a long way since 1940 and we are serving the people of the state from from a very long time. We earned great deal of respect, love and faith by giving the best line-up of services to our customers . [url=http://www.elkgrovevillageroofingandsiding.4exteriorinc.com/]elk grove village il roofing contractor[/url] you could definately rent supreme Elk Grove Village Limo service if you are intending on taking the kids, family members and friends on an exctising limo long drive for any special family event, ceremony, and function. Accompanied by a climate-controlled ability and brilliant interior setting , our vehicles supply a home-like feel to our customers and clients in every seasons. As we have a large number of part

Elk Grove Village roofing contractor

www: http://www.elkgrovevillageroofingandsiding.4exteriorinc.com/

:: Elk Grove Village roofing contractor | link nie działa/spam?

» Przegrywanie filmĂłw z kaset

Profesjonalna płyta dla Ciebie i Twojej rodziny. Nagraj swoje rodzinne kasety na płyty DVD lub filmy z kamer na płyty DVD lub Blu-Ray.

Przegrywanie filmĂłw z kaset

www: http://www.komputechnet.com/

:: Przegrywanie filmĂłw z kaset | link nie działa/spam?

  Strona: :  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |

rss feed

Wpisów: 126181 Podkategorii:  3520 qlWeb
stat4u